ÖZBAL İNŞAAT

MİSYONUMUZ

Faaliyet gösterilen sektörlerde uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunarak müşteri odaklılığımızı her zaman en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz. Saygın, güvenilir ve tercih edilen bir marka olma özelliğimizi artırarak sürdürmeyi amaçlıyoruz. Ulusal düzeyde kazandığımız başarıları uluslararası arenaya taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğümüz iş alanlarının önde gelen isimlerinden biri olmak istiyoruz.

VİZYONUMUZ

20 yıllık birikimini, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümek. Öncü olmak ve farklılık yaratma ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadeli karlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.

img

İnşaat & Yapı Market

Firmamız, 2000 yılında Vedat Bal önderliğinde "Yapı Market" olarak kurulmuştur. Yapı market olarak faaliyetlerine devam eden ve düzenli olarak büyüyen firmamız, 2002 yılında başladığı inşaat yapım sektöründe, alt yapı ve üst yapı taahhüt işleri yaparak ciddi ve istikrarlı adımlarla ilerlemektedir. ından işletilmektedir.

Güneş Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi sistemleri, güneş ışığını elektriğe dönüştürerek temiz, sürdürülebilir ve yenilenebilir bir enerji kaynağı sağlar. Firmamız, geleceğin enerji ihtiyacını karşılamak ve sürdürülebilir bir dünyaya katkıda bulunmak amacıyla bu sektörde önemli adımlar atmış ve yatırımcılarına da bu yolda öncü olmuştur. Müşterilerimize güneş enerjisiyle çalışan çözümler sunarak, enerji bağımsızlığını artırma ve karbon ayak izini azaltma fırsatı sunuyoruz. İnovasyon ve teknolojiyi benimseyerek, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun özel tasarlanmış çözümlerle enerji verimliliğini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz. Güneş enerjisiyle aydınlanan bir geleceğe olan taahhüdümüzle, çevreye duyarlı ve ekonomik enerji çözümleri sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı amaçlıyoruz.

img

FİRMAMIZIN GEÇMİŞİ

 • 2000
  • Firmamınız Kuruluşu
 • 2005
  • İnşaat Yapım Sürecine Başladı
 • 2024
  • Güneş Enerji Sistemleri Yatırımını Tamamladı
  • Güneş Enerji Sistemleri Yatırımına Başladı
  • Firmamız Hedeflediği Yönde Başarılı Adımlar Atmaya Devam Etmektedir.